КП «Тернопільводоканал» отримало безоплатно обладнання для поліпшенню інфраструктури водопостачання. Також планують оновити і колонки-качалки. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Згідно з рішенням, КП «Тернопільводоканал» отримало обладнання від громадської організації «Гоулокал» загальною вартістю 7 372 997,12 грн. У переліку переданого обладнання:
- електрогенератори
- занурювальні насоси
- перетворювачі частот
- ручні насоси для перекачування питної води
- комплекти фільтрів для аварійних електрогенераторів.
Обладнання сприятиме поліпшенню інфраструктури водопостачання міста, зокрема забезпечить більш стабільну та якісну подачу води жителям Тернополя. Окрім того, фахівці КП «Тернопільводоканал» оновлять міські колонки-качалки, – зазначили у міськраді.
Нагадаємо, знайти колонки-качалками та бювети з питною водою громадяни можуть на інтерактивній карті. Мапа також доступна у мобільному додатку «е-Тернопіль». Завантажити застосунок можна на операційній системі Android або на iOS.
Читайте також: Чому інфраструктура мобільних операторів не витримала відключень світла і як зростуть тарифи на послуги?
- У парку Сопільче відбудуться традиційні Молодіжні Гаївки
- У Тернополі відкрили Центр життєстійкості: хто отримає безкоштовну допомогу (Фото)
- Чотири будівлі врятовані від знищення: наслідки пожеж на Тернопільщині (Фото)
- Безкоштовні консультації психолога: хто може отримати у Тернополі
- Великодні майстер-класи у центрі Тернополя: програма на 18-19 квітня
Обговорення