Четвер, 5 Березня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Кримінал » Тернопільські слідчі скерували до суду обвинувальний акт щодо листоноші, яка привласнила понад 24 тисячі гривень

Тернопільські слідчі скерували до суду обвинувальний акт щодо листоноші, яка привласнила понад 24 тисячі гривень

Admin Admin
21.04.2020
в Кримінал
Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Share on FacebookShare on Twitter

На лаві підсудних опинилася 52-річна мешканка Борщівського району – колишня працівниця одного із сільських поштових відділень. Її обвинувачують у привласненні коштів шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Під час розслідування жінка добровільно повернула всі незаконно привласнені кошти. На даний час досудове розслідування завершено, слідчі скерували обвинувальний акт до суду. Крапку у справі поставить Феміда.

В ході досудового розслідування було встановлено, що жінка, працюючи листоношою, отримувала у відділенні поштового зв’язку гроші, призначені для виплати субсидій та пенсій місцевим жителям. Проте кошти до адресатів не доходили. Працівниця  підробляла підписи людей у платіжних відомостях та забирала собі їхню готівку. Незаконні дії листоноші викрили співробітники Борщівського відділення поліції після звернення чоловіка, який не отримав своєї пенсії.
З’ясувалося, працівниця поштового відділення вчиняла афери з соцвиплатами неодноразово упродовж лютого цього року. Загалом їй вдалося привласнити більше 24 тисяч гривень. Слідчі оголосили жительці Борщівського району підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті  191 (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні) та частинами  3, 4 статті 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, – розповідають у поліції.
Мітки: поліціяТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: Файне місто

У Тернополі стартувала друга іконописна школа «Квітка Середньовіччя» (Фото)

23.01.2026

“Ми 15 років тебе чекали. Ти не будеш ходити по землі”: батьки загиблих у ДТП дівчат вимагають для тернополянина довічного ув’язнення (Відео)

01.07.2021
Фото: Начальник ГУНП у Тернопільській області Сергій Зюбаненко

Жінку застрелили на очах у дітей: очевидці стрілянини на Тернопільщині розповіли шокуючі деталі

16.08.2024
Хресний хід до Почаєва // Фото: Святослав Швець

Йдуть “вовки в овечій шкірі”: учасників хресної ходи УПЦ МП жителі Тернопільщини не пускають до Почаєва (Фото)

24.08.2022

На Кременеччині розслідують смерть 55-річної жінки

04.03.2026

Власника покинутого Opel Ascona просять забрати авто з вул. Новий Світ у Тернополі

04.03.2026

Військові тепер обов’язково проходять курс із кібергігієни в «Армія+»

04.03.2026

Ще 5313 мешканців Тернопільської громади отримають безоплатні продуктові набори

04.03.2026

Останні новини

На Кременеччині розслідують смерть 55-річної жінки

04.03.2026

Власника покинутого Opel Ascona просять забрати авто з вул. Новий Світ у Тернополі

04.03.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version