Виставка «Два різних світи» відбудеться у тернопільському креативному кластері «NaПошті» (Коперника, 4, укриття). Відкриття 7 червня о 19:00 годині. Триватиме три тижні. Вхід вільний. Про це пише Файне місто з посиланням на Фейсбук-сторінку кластеру.
На виставці представлять роботи Героя, які він написав під час військової служби. Це вперше у креативному кластері демонструють твори, автора яких уже немає з нами на цьому світі.
Два різних світи: один із павутини гамірних міст, метушні та зернистого світла вуличних ліхтарів. Де втомлені люди на зупинках громадського транспорту, із байдужими виразами облич, чекають своїх маршрутів. Світло квартир спальних районів і вулиці, вулиці, вулиці, які плавно перетікають одна в одну. Центр міста – найбільша концентрація щасливих людей та розмов. Тут пахне свіжою випічкою, кавою та виновино.
– Поряд був зовсім інший світ: побудований лінією фортифікаційних споруд, з’єднаний траншеями, окопами та зруйнованими будинками, в яких колись теж жили люди, які теж стояли на зупинках, гуляли вечірнім містом, пили каву, сміялись та розмовляли. Огидний свист «п’ятірок» над головою, шелест касет, які перед тим як розірватись – нагадують сильний листопадовий вітер, змушуючи цінувати кожен момент, як ніколи раніше, – Олег Дробоцький.
Олег захищав Україну з 2019-го
Як зазначили у благодійній організації VATRA, Олег Дробоцький родом із села Вербовець, що на Лановеччині. Закінчив відділення образотворчого мистецтва Кременецького коледжу імені Т.Шевченка. У 2019-му закінчив Львівську академію мистецтв. Писав картини, влаштовував виставки, одна з них – «20/242: Донецьк. Аеропорт».
Після випуску Олег став до лав ЗСУ. Під час повномасштабного російського вторгнення Художник захищав Україну в складі 67-ї окремої механізованої бригади, був стрільцем-санітаром. Загинув Воїн 6 березня 2023 року в бою з окупантами біля села Оріхово-Василівка на Донеччині. Вдома на Олега чекали батьки, брат та кохана дівчина.
Читайте також: Обрав військову форму замість суддівської мантії: захисник з Монастирищини святкує ювілей
Автор: Владислав Каленіков
Обговорення