П’ятниця, 27 Лютого
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » На Тернопільщині чоловіка засудили на 12 років тюрми за вбивство батька і брата

На Тернопільщині чоловіка засудили на 12 років тюрми за вбивство батька і брата

Mariya Mariya
09.08.2022
в Кримінал, Новини
Фото з місця події// Джерело: Нацполіція

Фото з місця події// Джерело: Нацполіція

Share on FacebookShare on Twitter

У Ланівцях, що на Тернопільщині, суд призначив 12 років тюрми 36-річному чоловікові, який вбив свого батька та брата. За даними слідства, син зарізав батька та встромив ножиці в обличчя брату через неподілене м’ясо. Про це пише “Файне місто” з посиланням на вирок Лановецького суду.

Нагадаємо, “Файне місто” писало, що у день нещастя, батько з одним із синів пішов до сусіда допомагати колоти свиню. Молодший в цей час допомагав по господарству односельчанину неподалік. За виконану роботу з одними розрахувалися свіжининою, а з іншим – алкоголем. 

Конфлікт між родичами виник під час вечері. Батько та брат відмовилися ділитися із членом сім’ї м’ясом. Це розізлило чоловіка і він схопив ніж та вдарив ним батька у груди. За тата заступився старший син. Проте не зміг нічого зробити – нападник ножицями вдарив його в обличчя та втік з хати. Про свій вчинок він одразу розповів сусідові

Що довели у суді

Як йдеться у вироку Лановецького райсуду, подія сталася вночі 7 лютогов селі Верещаки Кременецького району. У суді обвинувачений визнав провину і пояснив, що сварка між ним та батьком виникла через те, що він хотів приготувати м’ясо, а батько йому заборонив.

Вони з батьком залишилися в кухні та близько 23:00 год між ними виник конфлікт на підставі того, що він, взявши ножа до рук, хотів приготувати зароблену родичами свіжину, а батько заборонив. В цей час він пригадав усі минулі образи, так як зростав без матері, а батько більшу частину уваги приділяв його братові, завжди краще ставився до нього, що викликало у нього ревнощі та в зв`язку з чим між ними часто виникали конфлікти, – пояснив свій вчинок у суді обвинувачений.

В результаті суд визнав винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115, ч.2 ст.121  КК України та призначив обвинуваченому остаточне покарання у виді позбавлення волі на 12 років. Строк відбуття покарання обвинуваченому слід рахувати з моменту його затримання, а саме з 8 лютого 2022 року, зарахувавши в строк відбуття покарання термін перебування його під вартою.

Читайте також:

Мітки: вбивствовироксудТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

Жителя Тернопільщини затримали при спробі втечі до Угорщини

24.02.2026

Тернопіль став першим містом України зі Стратегією навчання впродовж життя

24.02.2026

На Тернопільщині відкрито 2042 робочі місця

24.02.2026

Тернопільський суд засудив колаборантку до 15 років

27.02.2026

Перший день весни на Тернопільщині принесе +10° і малохмарну погоду

27.02.2026

З березня 2026-го в Україні запроваджують нові правила реклами ветпрепаратів

27.02.2026

Письменниця Зоряна Биндас розповіла про творчість у часи війни

27.02.2026

У Тернополі відбувся форум «10 років разом: як люди змінюють громади»

27.02.2026

Останні новини

Перший день весни на Тернопільщині принесе +10° і малохмарну погоду

27.02.2026

З березня 2026-го в Україні запроваджують нові правила реклами ветпрепаратів

27.02.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version