Вівторок, 23 Червня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Від коронавірусу померла наймолодша українка – їй виповнився 21 день

Від коронавірусу померла наймолодша українка – їй виповнився 21 день

Mariya Mariya
09.09.2021
в Новини
Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Share on FacebookShare on Twitter

У Київській дитячій інфекційній лікарні 2 вересня від COVID-19 померла дівчинка, якій виповнився 21 день. Вона стала наймолодшою жертвою коронавірусної хвороби в Україні. 

Про це повідомила головна лікарка Тетяна Камінська у коментарі “Українській правді. Життя”. 27 серпня дитину, якій виповнилося 15 днів, в тяжкому стані з дому доставила в лікарню екстрена медична допомога. У дівчинки була задишка, підвищена температура тіла та інтоксикація.

Дитина надійшла з явищами дихальної недостатності і була госпіталізована у відділення анестезіології інтенсивної терапії, – розповідає Камінська.

Лікарка пояснила, що у дівчинки був важкий респіраторний дистрес-синдром – стан, при якому кисень через легені не може потрапити у кров.

У малечі та її матері підтвердили COVID-19. Дитина поступила в лікарню на 5 день після захворювання. Дівчинка народилася 12 серпня 2021 року.

За словами Камінської, мати заразилася короновірусною хворобою через тиждень після виписки з пологового.

Дівчинка була в той же день заінтубована, відразу підключена до штучної вентеляції легенів, отримала обстеження та лікування згідно з нашим локальним протоколом надання допомоги хворим COVID-19, але не зважаючи на це, її стан прогресивно погіршувався, і 2 вересня вона померла, – каже головна лікарка.

Детально розповідати про лікування дівчинки Тетяна Камінська відмовилася.

За півтора року в дитячій інфекційній лікарні столиці перебували 500 дітей з діагнозом COVID-19.

У всіх був неважкий перебіг хвороби. Це у нас перший летальний випадок від COVID-19, – зазначила лікарка.

З початку осіннього періоду кількість госпіталізованих дітей незначно збільшилась.

Джерело

Читайте також: Ковід забрав життя тернополянки і заразив 159 людей за добу

Мітки: COVID-19коронавіруспандеміяУкраїна

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

У Тернополі понад 4 години гасили масштабну пожежу у виробничому приміщенні (Фото)

16.06.2026

МОЗ спростило отримання е-Рецептів і медичних висновків: менше зайвих візитів до лікарів

16.06.2026

Тернопіль відзначив спортсменів за високі досягнення у 2026 році

16.06.2026

У Тернополі відбудеться «Старт до олімпу»

18.06.2026

«Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників

23.06.2026

На дамбі Тернопільського ставу видаляють сухостійні каштани

23.06.2026

«Я вбив дружину»: на Тернопільщині чоловіка оштрафували за фейковий виклик поліції

23.06.2026

Тернопіль попрощається із загиблим захисником Дмитром Долинним

23.06.2026

Останні новини

«Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників

23.06.2026

На дамбі Тернопільського ставу видаляють сухостійні каштани

23.06.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version