Вівторок, 20 Травня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Напад на будинок ветерана АТО з Тернопільщини: Аваков назвав підозри необґрунтованими

Напад на будинок ветерана АТО з Тернопільщини: Аваков назвав підозри необґрунтованими

Lyuda Lyuda
06.05.2021
в Новини
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Share on FacebookShare on Twitter

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що інцидент на Тернопільщині, коли шестеро нетверезих молодиків намагалися увірватися на подвір’я, а його господар, захищаючись, смертельно поранив нападника, розслідуватиме Головне слідче управління Нацполіції.

“Вважаю передчасним та необґрунтованим пред’явлення підозри 24-річному ветерану АТО, який був вимушений застосувати холодну зброю для самозахисту після того, як до нього, до його домівки, прийшли п’ятеро нападників, один із яких пізніше загинув від отриманих поранень. Життя людини безцінне, і ніхто немає права зазіхати нього.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що право на самооборону та захист свого житла, крім випадку перевищення меж необхідної самооборони, – кожному гарантоване Законом.

«Справа про вторгнення на територію домоволодіння та напад групи з п’ятьох осіб на ветерана АТО буде передана в Головне слідче Управління Національної поліції, а слідчі звернуться до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту – на особисте зобов’язання, – зазначив Арсен Аваков, додавши, що «слідство буде повним, неупередженим та об‘єктивним».

Довідково: стаття 36, пункт 5 Кримінального кодексу: Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

Читайте також: На Тернопільщині атовець смертельно поранив одного із 6-ти нападників: деталі трагедії (Фото/Відео)

Мітки: АТОвбивствонападТернопільТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

НСЗУ зупиняє фінансування двох лікарень Тернопільщини: причини

19.05.2025

Загинув за Україну: Тернопіль провів в останню путь Богдана Кархута (Фото)

19.05.2025
Фото: ГУНП в Тернопільській області

Трагедія на новобудові: з’ясовуються обставини загибелі 50-річного тернополянина

16.05.2025

“Ми 15 років тебе чекали. Ти не будеш ходити по землі”: батьки загиблих у ДТП дівчат вимагають для тернополянина довічного ув’язнення (Відео)

01.07.2021

У Тернополі п’яний водій Tesla влаштував перегони з поліцією та тікав пішки (Відео)

20.05.2025

Боєць з Тернопільщини підкорив Еверест після ампутації (Фото)

20.05.2025
Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

Оновлено 43 пішохідні переходи: підсумки дорожніх робіт на Тернопільщині (Фото)

20.05.2025

Захисник з Тернопільщини отримав “Золотий хрест” за мужність

20.05.2025

Останні новини

У Тернополі п’яний водій Tesla влаштував перегони з поліцією та тікав пішки (Відео)

20.05.2025

Боєць з Тернопільщини підкорив Еверест після ампутації (Фото)

20.05.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version