Субота, 24 Травня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » На Тернопільщині 24-річний мотоцикліст розбився у ДТП: стан хлопця важкий, потрібна допомога

На Тернопільщині 24-річний мотоцикліст розбився у ДТП: стан хлопця важкий, потрібна допомога

Lyuda Lyuda
24.02.2021
в Новини
Фото: студія "Файне місто"

Фото: студія "Файне місто"

Share on FacebookShare on Twitter

Численні важкі травми, кома та реанімація…. Історія Максима Беспалова з Тернопільщини розпочалася 28 серпня 2020 року. Саме того трагічного дня близько 18:00 години 24-річний кременчанин не впорався з кермуванням мотоцикла та потрапив у ДТП. Постраждалого негайно госпіталізували до лікарні, жодних прогнозів медики не давали. Єдина надія у батьків була на Бога, і Господь почув їхні молитви.

Максим Беспалов перебував у комі три тижні. Переніс кілька операцій. Пройшов майже двомісячний курс реабілітації в одному із центрів в сусідній області та повернувся додому. Хлопець вижив, проте без допомоги небайдужих його життя приречене на страждання.

Не ходить, не говорить, самостійно не їсть, – почав розповідь про сина В’ячеслав Беспалов. Чоловік каже, разом з дружиною мали велику надію на реабілітаційний центр. Проте, ця надія розбилися. За словами пана В’ячеслава, після майже двох місяців перебування сина у центрі стан хлопця не покращився, а й, можливо, дещо погіршився.

“Схуд. Може важив 40 кілограм, коли ми забирали з центру, а може й того ні. Щоб ви розуміли, жінка на руках занесла Максима з центру до машини. Таким ми сина не бачили навіть тоді, коли забирали з Тернополя, аби везти у центр.

Не їсть самостійно. Ми годуємо його з ложечки. Він швидко втомлюється, тоді ми догудовуємо його зі шприца. Тримати голову не може, сидіти може з допомогою, проте дуже мало часу. Я не знаю, як би мав виглядати мій син після реабілітації, але, мабуть, не так, не у такому жахливому стані. Вже й сам не знаю. Покращення як такого не помітили.

За той час поки син вдома, він вже набрав десь кілограмів шість, але того зовсім ще мало. Говорити Максим не може. Чи займалися з ним в центрі – не знаю. Можу говорити лише про те, що бачу, а я бачу…

Зараз з Максимом займається медичний працівник, то він вже зумів сказати “маму”. Не “мама”, а “маму”. Та правильність вимови зараз нас турбує менше всього – головне, що починає вимовляти звуки. Важко, повірте, бачити свою дитину у такому стані”, – розповідає В’ячеслав Беспалов.

Реабілітація сина обійшлася батькам хлопця у десятки тисяч гривень. Кошти на це допомогли зібрати благодійники. Родина Баспалових щиро дякує всім, хто долучився до цієї доброї справи, й водночас на їхніх очах проступають сльози. Бо результату, як і грошей на подальше лікування, немає. Вони продовжують шукати порятунку для Максима. І цей шлях, розуміють, буде довгим.

Зазначимо, що під опікою літніх батьків вже перебуває один син з інвалідністю – 28-річний Віктор. У 18 років хлопець невдало стрибнув у річку та отримав травми. Більше на ноги він не встав. Більш детально про життєву історію Віктора Жгутова читайте у нашому матералі: “Для держави я непрацездатний, який має сам себе забезпечити” – історія чоловіка з інвалідністю.

Читайте також: До реанімації однієї з лікарень Тернополя потрапив Ярослав Стасюк: стан чоловіка вкрай важкий

Карта ПриватБанку

4731 2191 1433 8969 на імя Беспалов В’ячеслав Васильович ( батько Максима ) тел 0989542231

4731 2191 2281 0934 (долари) BESPALOV VIACHESLAV

4731 2191 2281 0942 (євро) BESPALOV VIACHESLAV

Мітки: допомогалікуванняТернопільТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

НСЗУ зупиняє фінансування двох лікарень Тернопільщини: причини

19.05.2025

У Тернополі попрощалися з Героєм Ільчуком Антоном (Фото)

21.05.2025

Загинув за Україну: Тернопіль провів в останню путь Богдана Кархута (Фото)

19.05.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Два тижні без проїзду: на “Дружбі” розпочинають ремонт доріг

21.05.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Температура впаде нижче норми: якою буде погода на вихідних у Тернополі

23.05.2025
Фото: Тернопільська міська рада

Меморіальну таблицю воїну ЗСУ відкрили на фасаді тернопільської школи

23.05.2025

Перший етап великого обміну: 390 українців повернулися з полону (Фото)

23.05.2025
Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі відкрили стелу пам’яті Героїв України: 18 імен викарбувані навічно (Фото)

23.05.2025

Останні новини

Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Температура впаде нижче норми: якою буде погода на вихідних у Тернополі

23.05.2025
Фото: Тернопільська міська рада

Меморіальну таблицю воїну ЗСУ відкрили на фасаді тернопільської школи

23.05.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version