Сьогодні в межах обміну додому повернулися 160 військовослужбовців, які перебували в неволі з 2022 року.
Про це пише Файне місто з посиланням на Володимира Зеленського.
Серед звільнених — бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони брали участь у боях на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках, зокрема обороняли Маріуполь і «Азовсталь».



Робота з повернення українців із російського полону триває. Пошук та звільнення всіх військових і цивільних, які перебувають у неволі, продовжується.












Обговорення